اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "مرکزی"
62
پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به سینا کمالخانی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی

شاخه سبز - کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب مهندس سینا کمالخانی،ضایعه درگذشت عموی مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.مهد..

 با دوتا بچه که نمیتوان تردد به روستاهای اراک را کنترل کرد

مهدی غلامی فعال رسانه ای خطاب به سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت:نمیتوان با قرار دادن دوتا بچه در ورودیهای روستاهای اراک ،تردد افراد در این برهه بیماری کرونا را کنترل کرد چرا که در شهر هنوز این نیرو و... وجود ندارد چطور و با چه تدبیری این امر را ..

ورودی روستاهای پرتردد اراک را با این شکل بی اصول بستن ، هیچ ارزشی ندارد

شاخه سبز از استان مرکزی - محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:ورودی روستاهای پرتردد اراک را با این شکل بی اصول بستن ، هیچ ارزشی ندارد و سید علی آقازاده استاندار مرکزی باید یک تدبیر درست و حسابی داشته باشد و اگر هم نتیجه هر روز..

پیام تبریک سرپرست شاخه سبز  به آصفری نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

جناب محمد حسن آصفری انتخاب به جا و شایسته جنابعالی به عنوان نماینده مجلس دوره یازدهم از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان  راکه بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما  در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  ا..

در برهه کرونا توجه به روستاهای اراک به پایین ترین حد خود رسیده است

شاخه سبز /مهدی غلامی - ویروس کرونا یا همان کوویید۱۹ مسئله ای است که به عنوان دغدغه همه مردم جهان شده و همگان در خصوص نحوه انتشار ، مهار و...آن بحث میکنند و عده ای از کارشناسان از کرونا به عنوان شروع جنگ بیولوژیک نام میبرند. در این راستا هم سرلشکر س..

 نماینده اراک، خنداب و کمیجان:در این شرایط حساس اولویت اول در همه تصمیم گیریها، باید حفظ جان مردم باشد

سید مهدی مقدسی نماینده اراک، خنداب و کمیجان:در این شرایط حساس اولویت اول در همه تصمیم گیریها، باید حفظ جان مردم باشد /  ای کاش از همان اول با بسیج کلیه امکانات، اماکن حساس و آلوده در سطح شهرستان ها و استان های کشور  قرنطینه، تعطیل و یا ضد ..

 عملکرد مهدی زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی فراتر از ضعیف

به گزارش شاخه سبز _متاسفانه سالهاست که استان مرکزی نسبت به سایر استانهای دیگر از لحاظ عمرانی عقب افتاده و با یک نگاه ساده و با قیاس با نزدیکترین استان به مرکزی یعنی قم این مهم کاملا مشهود میباشد، البته شاید بعضیها بگویند که قم یک استان استثناست اما ..

سید محمد حسینی نماینده فراهان یکی از بی ریاترین نماینده های ادوار استان مرکزی است

 شاخه سبز : حمید مغازه ئی مدیرعامل شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا گفت :سید محمد حسینی نماینده فراهان، تفرش و آشتیان در مجلس شورای اسلامی یکی از بی ریاترین و مخلص ترین نمایندگانی است که تا به حال دیده ام.مغازه ئی افزود: مردم استان مرکزی و به ..

آصفری : مرزبندی اصلاح طلب و اصولگرا به صلاح مردم نیست/من مستقل از هر جریانی وارد میدان شده ام

شاخه سبز در گفتگو با محمد حسن آصفری کاندیدای انتخابات مردم اراک،کمیجان و خنداب برای مجلس یازدهم - در روزهایی که شمارش معکوس سرنوشت انتخابات مجلس یازدهم آغاز شده است احزاب مختلف از هر روشی به دنبال حمایت از کاندیداهای حزب خود هستند و در این..

 ای اهل اراک ،سید مهدی مقدسی اصلاحاتی برای مجلس نیامد

شاخه سبز - مهدی غلامی : انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حالی چند روز دیگر ودر تاریخ دوم اسفند ماه شروع میشود که بسیاری از افراد سید مهدی مقدسی را چهره شاخص اصلاحات از حوزه اراک، خنداب و کمیجان میدانستند که با سایر گزینه ها در این حزب فرس..

پیام تسلیت مدیر شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا به ریاست امور صنایع معدنی صمت استان مرکزی

شاخه سبز - مدیرعامل شرکت ریسندگی بافندگی سپید باف صبا به مهندس عادل لهراسبی ریاست امور صنایع معدنی صمت استان مرکزی طی پیامی تسلیت گفت. متن پیام بشرح ذیل است :کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام  جناب مهندس عادل لهراسبی، ضایعه د..

احتمال ماندن سید علی آقازاده در استانداری مرکزی کمرنگ شد

شاخه سبز -  سید علی آقازاده استاندار مرکزی که بعد از محمود زمانی قمی روی کار آمد، سالها قبل برای رسیدن به همین جایگاه استانداری به هر دری زده بود ولی موفق نشده بود  و در حال حاضر هم احتمال ماندن وی بعد از انتخابات دوم اسفندماه 98 در استان ..

پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به مهندس عابد حقدادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب مهندس عابد حقدادی،ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.مهدی غلامی سرپرست..

️پیام تسلیت سرپرست روزنامه شاخه سبز به محمد رجاییان شهردار مهاجران

 مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز طی پیامی به محمد رجاییان شهردار مهاجران تسلیت گفت. متن بشرح زیر است:کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامجناب دکتر محمد رجاییان،ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.خ..

پیام تسلیت غلامی به استاندار مرکزی

شاخه سبز -  پیام تسلیت مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به سید علی آقازاده استاندار مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامبرادر گرامی سید علی آقازاده استاندار مرکزی،ضایعه درگذشت مادر همسر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت..

عملکرد ریاست سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی بسیار شایسته است

مهدی غلامی-محمود حقدادی دبیر حزب اسلامی ایران زمین در استان مرکزی گفت:عملکرد رقیه یادگاری ریاست سازمان برنامه و بودجه استان بسیار شایسته است و اگر سایر مدیران هم همانند وی عمل میکردند ، اوضاع این دیار در حال حاضر این چنین نبود.حقدادی افزود: در بین خ..

پیام تسلیت سرپرست شاخه سبز به فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی

 پیام تسلیت مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزیکل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرامبرادر گرامی سردار حاج محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی،ضایعه درگذشت مادر مهربان و ..

چهار شاخ اراک برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند

مهدی غلامی - بالاخره زمان ثبت نام برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع و به پایان رسید.قبل از این مهم در بین همگان صحبت از آمدن و نیامدن کاندیدای خاص بود و دراین بین خود کاندیدا هم تا روزهای آخر تمایل زیادی را برای ثبت نام نشان نمیدادن..

پیام تبریک سرپرست روزنامه شاخه‌ سبز به مناسبت روز حسابدار

  پیام تبریک مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به حسابداران استان مرکزی به مناسبت روز حسابدار  خداوند این دنیا و هر آنچه را که در آن است با عدالت و حساب و کتاب آفرید و در آخرت نیز وعده داده تا کوچکترین خوبی و یا بدی محاسبه شود و ماه عسل ..

پیام تبریک غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به نمایندگان استان مرکزی

 پیام تبریک مهدی غلامی سرپرست روزنامه شاخه سبز به نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز مجلسنماینده مجلس بودن یعنی زبان همه شدن و از حق گفتن، یعنی از خود گذشتن و به همه پرداختن، یعنی سوختن و ساختن...درود به آن نماینده ای که ح..

تبلیغ