اخبار برگزيده:
  1. مطالب منتشر شده در دسته ی "اجتماعی"
کرونا، شهرداری ها را نیازمند حمایت مالی و فوری کرد

شاخه سبز از ڪاشان، زهرا جلوداریان - عضو شورای اسلامی شهرڪاشان با اشاره به شرایط بحرانی ڪشوردرروزهای پایانی سال گذشته وبهارسال جدید گفت :  شهرداری ڪاشان با بررسی وبرآورد هزینه های پیشگیری ومبارزه با ڪرونا تا ڪنون بالغ بر 300 میلیارد ریال خسارت ..

پیام همدردی انجمن دوستی ایران و ایتالیا برای تب و تاب کرونا

بنی آدم اعضای یڪدیگرند     ڪه درآفرینش زیڪ گوهرند شاخه سبز از کاشان-انجمن دوستی ایران و ایتالیا بنا بر وظیفه انسانی و دوستی و مودت ،بین مردم دوڪشور ایران و ایتالیا با مشترڪات تاریخی و تمدن ڪهن  همواره درڪنار یڪدیگر بوده و ص..

کرکس مصری آسمان کاشان را درنوردید

 به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهرا جلوداریان - رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشان درگفتگوی اختصاصی با شاخه سبزگفت : یک قطعه کرکس مصری ازگونه های بسیارنادرودرحال انقراض درزیستگاه های طبیعی شهرستان کاشان مشاهده وثبت گردید.حسین خادمی افزود: کرکس..

روند نزولی کرونا در ۱۳ استان پرشیوع

دکتر ایرج حریرچی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با خبرنگاران ضمن تشکر از رفتار مردم برای مقابله با کرونا گفت: میانگین رفتار مردم نشان داد که آنها از فرهنگ بالایی برخوردار هستند. البته از تعداد محدودی که به توصیه‌های ما عمل نکردند نیز گلایه‌هایی داریم و خو..

ماسک‌های پارچه‌ای برای پیشگیری از کرونا مناسب نیست

به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهرا جلوداریان -  کارشناس تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان به خبرنگاران گفت: ماسک‌های پارچه‌ای معمولی به ویژه پس از شست وشوبرای پیشگیری ازویروس کرونا مناسب نیست.داوود آقابابایی ..

بیماران کرونایی دربیمارستان های کاشان کاهش یافتند

به گزارش شاخه سبز از کاشان، زهراجلوداریان - فرمانده سپاه کاشان درگفتگو باخبرنگارشاخه سبزبا اشاره به اجرایی شدن طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا گفت: پایگاه های محلات شهرستان کاشان درکنارپایگاه های سلامت این منطقه درموضوع غربالگری وشناسایی افراد مشک..

کاشانی ها به شهرقمصر نیاید

به گزارش شاخه سبز از کاشان ،زهرا جلوداریان - رئیس شورای اسلامی شهرقمصردرگفتگو باشاخه سبز گفت :طی این روزها ویروس کرونا و خطرات آن برای همه اقشارجامعه شناخته شده است .جمشید سالمی افزود:برخی با ویروس کرونا ،سرشوخی یا لجاجت دارند وهنوزبه فکر تفریح واست..

نگران روستاهای بخش نیاسر هستیم

به گزارش شاخه سبز از کاشان ،زهرا جلوداریان - بخشدارنیاسردرگفتگو با خبرنگارما گفت : شیوع ویروس کرونا نشان داد که آنچه که گام نخست پیروزی درکارهای اجتماعی است اتحاد است .   سید حسین رضوی افزود: بخش نیاسربه ویژه شهرنیاسریک مجموعه گردشگری تفری..

«خرداد» بدبینانه ترین زمان ریشه کنی کرونا

کیانوش جهانپور، در نشست خبری که بعد از ظهر پنج شنبه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.وی با اشاره به اینکه روند ابتلاء و شیوع بیماری به صورت انتشار صعودی و تدریجی بوده است، گفت: در ایران افت و خیرهای کشورها مختلف را نداشت..

قاطعیت ناجا در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا

سردار حسین اشتری، با اشاره به اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، با اعلام تشدید محدودیت‌های تردد از شهروندانی که برای سفر برنامه ریزی کرده اند، خواست سفر خود را لغو کنند.وی با بیان اینکه در این طرح فقط ساکنان شهرها اجازه ورود را خواهند داشت،..

واکنش معاون استاندار به حضور زائران پاکستانی در قم/از یک ماه قبل هیچ پذیرش زائر خارجی‌ نداشته‌ایم

به گزارش شاخه سبز _ معاون سیاسی امنیتی استاندار قم در جمع خبرنگاران، در خصوص پخش کلیپ حضور اتباع خارجی در قم در فضای مجازی توضیحاتی ارائه داد و اظهار داشت: با آغاز مسئله کرونا در قم، با عنایت به اینکه در استان قم، اتباع خارجی زیادی به‌واسطه تحصیل و ..

کرونا ،رازهایی را درکاشان آشکارکرد

 به گزارش شاخه سبز از کاشان  / زهراجلوداریان _ کلمه کلمه هرحکایت ازرنج و شادی جمله ها می گوید که برمسند اندیشه و تفکرنشسته است وبا آزادی قلم درحرکت است اگرهرکدام ازسازنده ی این جمله ها -اندیشه، تفکر،آزادی قلم ،رنج و...- گرفته شود دیگرهیچ ..

۸۹۳۱ بهبودیافته و ۱۹۳۴ جانباخته

کیانوش جهانپور درباره آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1762 نفر بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به 24 هزار و 811 نفر رسید.سخنگوی و..

  بلورهای سفید شکوفه های بهاری کاشان را خاکسترنشین کرد

شاخه سبز از کاشان -  زهرا جلوداریان / بخشداربرزک درگفتگو با خبرنگار شاخه سبز گفت : بارش برف وباران این بخش کوهستانی را سفید پوش کرد .سعید قندی افزود: شدت بارش برف ازعصرروز سوم فروردین درشهربرزک و ۱۱ روستای بخش آغاز وتا اوایل صبح روزچهارم ادامه ..

روستاها و شهرهای بخش قمصرکاشان درآستانه آلودگی است

شاخه سبز از کاشان - زهرا جلوداریان / بخشدارقمصردرگفتگوی اختصاصی به خبرنگارما گفت : بخش قمصرباشیوع ویروس کرونا تمام توان خود را به کارگرفته تا بارعایت اصول بهداشتی وبراساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا عمل کند .         &n..

کرونا تفویض اختیارات به کاشان را عملی کرد

به گزارش شاخه سبز از کاشان / زهرا جلوداریان – نزدیک به یک ماه است که ازاعلام شیوع ویروس کرونا درکاشان می گذرد وباتوجه به اینکه مسئولین کاشان بارها اعلام وضعیت قرمز وبحرانی کردند، اما کارخانه ها وبازار بزرگ وصنوف کاشان تعطیل نشد وهرروزهرچه بیشتر..

از همان روزهای ابتدایی خواستار قطع پروازهای مستقیم از چین شدم

 دکتر سعید نمکی در پیامی ویدویی اظهار کرد: با مردم کشور هیچ وقت به دور از صداقت و با هیچ‌گونه مصلحت اندیشی حرف نخواهم زد و این اطمینان را می دهم که در ارتباط با بیماری کرونا به جز صداقت و یک رنگی هیچ راه دیگری را انتخاب نکنم.وی ادامه داد: زمانی..

پیام تبریک نوروزی شاخه سبز از کاشان

شاخه سبز - فانوس های عاشق درخانه می درخشند. نیست رنگی که بگوید بامن اندکی صبر،سحر نزدیک است .هردم این بانگ برارم ازدل:وای ،این شب چقدر تاریک است . تاریکی غم من ازچشم سیاهی ، برخی بی خبران است که برصف خرید ماهی وسبزه و میوه وشیرینی ایس..

طلای سفید بَرزُک کاشان به استقبال نوروز آمد

شاخه سبز از کاشان - زهرا جلوداریان / همه ساله درروزهای پایانی اسفند ماه و با رویش شکوفه های بیدمشک ، آتش دیگ های عرق گیری بار دیگر شعله ورمی شود و این زنگ آغاز سال کاری گلابگیران و عرق گیران منطقه برزک کاشان است.بخشدار برزک در گفتگویی اختصاصی به خبر..

برای نخستین بار درشهرداری کاشان اتفاق افتاد

شاخه سبز از کاشان  - زهرا جلوداریان / عضو شورای اسلامی شهر کاشان در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار ما گفت:هرچند سال 1398 اتفاقات متاثرکننده یی همچون سیل و اخیرا این ویروس کرونا برای کشور وکاشان رقم خورد  و همچنین  شرایط سخت اقتصادی مردم ک..

تبلیغ