تاریخ : 1398/10/7 13:41
شناسه : 209807

مختار دهقان، قاری بین‌المللی کشورمان در صفحه شخصی خود از وضعیت بیماری "امیر لعل اول" قاری بین‌المللی قرآن به دلیل ابتلا به سرطان خبر داد.

"مختار دهقان" قاری مشهدی درباره حال و روز این روزهای "امیر لعل اول" دارنده مقام‌ اول مسابقات بین‌المللی کشور روسیه در سال 1396 نوشت: " حاج امیر به تازگی توانست از شر تومور نسبتاً وخیم سرطانی خلاص بشود. الحمدلله"

امیر لعل اول با اول شدنش در مسابقات بین‌المللی کشور روسیه به شهرت رسید. حالا شرایط جسمانی او به‌گونه‌ای است که به دلیل عارضه‌‌ای که در حنجره‌اش بوجود آمده است، توان خواندن ندارد.

وی که یک‌سال درگیر بیماری سرطان بوده، اخیراً مورد عمل جراحی قرار گرفته است. همسرش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: عمل ایشان مؤفقیت‌آمیز بوده است. او در حال حاضر، دوره نقاهت را طی می‌کند و به دستور پزشک، باید چند ماه در خانه استراحت کند.

این قاری بین‌المللی قرآن، تقریباً یک سالی است که با بیماری‌ سرطان، دست و پنچه نرم می‌کند اما از دو، سه ماه پیش، وضعیتش وخیم شده بود که نهایتاً منجر به این شد که تحت عمل جراحی قرار گیرد.

همسر امیر لعل اول در پاسخ به این سؤال که چرا تاکنون خبری از وضعیت بیماری‌ او منتشر نشده بود؟ گفت: امیر می‌خواست که این موضوع را رسانه‌ای نکرده باشد و هیچ شکوه‌ای از کسی ندارد.

پاسخی بگذارید